MAJOWE.jpg

Jak co roku ruszamy z akcją "Gwiazdka dla chorych i starszych zwierzaków". Chcemy wspomóc schronisko w opiece nad zwierzakami, które nie mogą znaleźć dla siebie domu. Zbiórka w naszej placówce odbywać się będzie do 15 grudnia.  Dary umieszczamy w oznaczonym pudle przy wejściu głównym do szkoły.   

Przyjmujemy koce, ręczniki i zabawki oraz karmę.

"Ze względu na dobro zwierzaków prosimy o przynoszenie karm firm wymienionych poniżej. Nawet mała ilość jak np. jedna puszka karmy dobrej jakości dla psów i kotów ma wyższą wartość niż ogromny worek karmy, która nie ma żadnych wartości odżywczych." - informacja od opiekunów pracujących w schronisku.Lista preferowanych firm :
Animonda, Applaws, Acana, Arion, Belcando, Bozita, Brit, Carnilove, Concept for life, Dolina Noteci, Dog Chow, Eukanuba, Farmina, Feringa, Fitmin, Hill's, Happy Dog, Josera, Lukullus, Miamor, Mac's, Purina Pro Plan, Purizon, Rinti, Royal Canin, Rocco, Sanabelle, Smila, Sheba, Orijen, Taste of the Wild, Winston konserwy Rossmanna, Versele-Laga.

Z karm weterynaryjnych – karmy dla psów oraz kotów z wrażliwym układem pokarmowym (np. sensitive, gastrointestinal).

Zapraszamy do pomagania!
 
 
Czwartek 06 maja 2021

Licznik odwiedzin

7092026
Twój IP: 3.238.173.209
2021-05-06 03:56

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.00 - 15.00
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

Początek strony