Posiłki będzie dostarczać Firma cateringowa Mały Smakosz. Zamawianie posiłków będzie odbywało się za pomocą elektronicznego systemu do zamawiania posiłków i zarządzania usługami cateringowymi o nazwie STARTEDU.Cenniki:

SP_SW_STANISLAWA_KOSTKI_1-3

Klasa 1-3

obiad (zupa, II Danie, woda mineralna) = 16 ,00 zł

podwieczorek = 2,00 zł

SP_SW_STANISLAWA_KOSTKI_4-8

Klasa 4-8

obiad (zupa, II Danie, woda mineralna) = 18,00 zł

podwieczorek = 2,00 zł

SP_SW_STANISLAWA_KOSTKI_NAUCZYCIELE

Nauczyciele

obiad (zupa, II Danie, woda mineralna) = 18,00 zł

podwieczorek = 2,00 złW celu rozpoczęcia zamawiania posiłków należy zarejestrować się w systemie. W tym celu należy wybrać właściwy link kierujący do formularza rejestracyjnego:


oddział przedszkolny i klasy I - III

https://startedu.pl/Rejestracja/SP_SW_STANISLAWA_KOSTKI_1-3


klasy IV-VIII

https://startedu.pl/Rejestracja/SP_SW_STANISLAWA_KOSTKI_4-8


nauczyciele i pracownicy

https://startedu.pl/Rejestracja/SP_SW_STANISLAWA_KOSTKI_NAUCZYCIELE 

Linki są unikalne dla każdej placówki, która korzysta z systemu STARTEDU. Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach Internetowych (są to linki przeznaczone dla innych placówek często w innych miastach).


 

Poniżej znajduje się link kierujący do filmików instruktażowych z korzystania z systemu STARTEDU


https://www.youtube.com/channel/UCOMpN8AwkHbr4B68uLXxL8Q


Adres do logowania na konto STARTEDU - www.startedu.pl


Numer telefonu do Biura Obsługi Klienta firmy STARTEDU  – 22 382 50 50


 

Rezygnacje z posiłku dokonywane są w systemie STARTEDU lub poprzez SMS-y wysyłane do Systemu – komunikacja z maszyną, ściśle ustalone zasady wysyłania wiadomości. Rezygnacji można dokonać  najpóźniej w dniu odbioru posiłku, do godziny 06:00.Środki z odwołanych posiłków widoczne są w zakładce ZWROTY na koncie użytkownika i zostaną automatycznie wykorzystane na poczet opłat za kolejne zobowiązania.


Formy opłaty za złożone zamówienie (do wyboru)


Przelew tradycyjny dokonywany na indywidualne konto bankowe każdego użytkownika (System automatycznie nadaje numer konta każdej osobie).


UWAGA – wpłata dokonywana w piątek, będzie widoczna na koncie w poniedziałek po godzinie 23:30.


Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – istnieje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego w wysokości 3,00 zł dla transakcji o wartości do 1 000 zł lub 4,00 zł dla transakcji o wartości powyżej 1 000 zł.Ochrona danych osobowych, aspekty prawne


Wszystkie funkcje systemu STARTEDU zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom, jakie są stawiane przed tego typu produktami informatycznymi. Dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa w celu realizacji zawartych umów i wydawania posiłków (podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych RODO).


STARTSOFT sp. z o.o. Spółka komandytowa wyznaczy ponadto inspektora ochrona danych (IOD), z którym można będzie kontaktować się we wszelkich sprawach dotyczących ochrony danych osobowych pod adresem podanym w Regulaminie.

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.00 - 15.00
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

Początek strony