Bez nazwy-1 (3).jpg

Już po raz 12 uczniowie mogli wypoczywać na Białej Szkole. W trakcie całego pobytu dzieci wspólnie spędzały czas - bawiąc się, ucząc, rywalizując. Wieczory były wypełnione grami i zabawami oraz zabawą przy muzyce.

W godzinach dopołudniowych uczniowie doskonalili jazdę na nartach na stoku w Witowie. Zajęcia narciarskie odbywały się pod czujnym  okiem instruktorów narciarstwa. Po pobycie na stoku dzieci relaksowały się i regenerowały swoje siły między innymi w zakopiańskim Aquaparku czy na kręgielni. Dwukrotnie uczniowie wybrali się do kina. Dużą radość sprawiła uczestnikom obozu wycieczka do Lodowego Labiryntu w Zakopanem.

Uczniowie wzięli udział w warsztatach plastycznych – uczyli się techniki malowania na szkle. Doskonalili się muzycznie - ucząc się piosenek  oraz zapoznając z gwarą i góralskim strojem.   Powodzeniem cieszył się także wieczór kolęd.  

Atrakcją pobytu była rywalizacja sportowa; uczestnicy obozu zmagali się w rozgrywkach w tenisa stołowego oraz w turnieju piłkarzyków.  Imprezą dostarczającą niezwykłych emocji był Slalom Narciarski. Wszystkie zdobyte dyplomy i medale zostały wręczone podczas uroczystego zakończenia turnusu.

Biorąc udział w konkursie  na najczystszy pokój, dzieci uczyły się współodpowiedzialności, samodzielności, współdziałania w grupie i zdrowej rywalizacji.

Wspólnie spędzone dni na pewno na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników, a zawiązane międzyszkolne przyjaźnie będą czekały na następne spotkanie.

Poniedziałek 26 sierpnia 2019

Licznik odwiedzin

991899
Twój IP: 3.226.251.81
2019-08-26 03:22

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony