Bez nazwy-1 (3).jpg

Warsztaty w Bibliotece Pedagogicznej w Krakowie i lekcja muzealna w Muzeum NarodowyUczniowie klasy I, II i III 20 marca odwiedzili Bibliotekę Pedagogiczną w Krakowie.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach bibliotecznych pt. „Kosmos w Bibliotece – czyli astronomia w pigułce”. Uczniowie podczas zajęć zdobyli wiele ciekawych informacji na temat Układu Słonecznego. Zajęcia odbywały się z wykorzystaniem tabletów i technologii 4D oraz narzędzi Kahoot. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem oglądali prezentację o kosmosie i cały czas aktywnie uczestniczyli w warsztatach.Kolejnym punktem wycieczki było Muzeum Narodowe, gdzie w Gmachu Głównym nasi mali uczniowie wzięli udział w lekcji muzealnej pt. „Światłem malowane. Witraże”. Lekcja była połączona ze zwiedzaniem pięknej wystawy - „Wyspiański”. Dzieci poznały postać Stanisława Wyspiańskiego, a także mogły podziwiać wiele jego prac. Uczniowie byli pod wrażeniem umiejętności artysty. Szczególnie podobały im się ogromne projekty witraży. Na koniec lekcji dzieci wspólnie wykonały swój projekt witraża, który ozdobił korytarz naszej szkoły.

Poniedziałek 26 sierpnia 2019

Licznik odwiedzin

991488
Twój IP: 3.226.251.81
2019-08-26 02:39

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony