ZYCZENIA.png

W dniach od 28 do 30 maja  uczniowie III klasy naszej szkoły uczestniczyli w wyjeździe integracyjno – turystycznym do leżącej nad Popradem w Beskidzie Sądeckim Piwnicznej Zdroju. Nasi uczniowie wraz z kolegami i koleżankami ze szkół podstawowych w Kamieniu i Rusocicach bardzo aktywnie i miło spędzili ten czas. Zarówno pogoda jak i humor dopisywały nam przez cały pobyt.

 

Pierwszego dnia udaliśmy się do Parku Linowego w Rytrze, gdzie dzieci świetnie się bawiły w linowym placu zabaw zawieszonym na drzewach. Po udanej zabawie wróciliśmy do ośrodka „Filarówka” gdzie czekała już na nas kolejna atrakcja – ognisko z kiełbaskami.  

Następnego dnia zaraz po pysznym śniadaniu udaliśmy się do Krynicy Zdrój gdzie zwiedzaliśmy miasto, a także odwiedziliśmy pijalnie wód mineralnych, w której skosztowaliśmy leczniczej wody Słotwinki. Niezapomnianym przeżyciem był dla wszystkich wyjazd koleją gondolową na Jaworzynę Krynicką. Przejeżdżając z Czarnego Potoku na szczyt Jaworzyny wzdłuż stoku góry podziwialiśmy niepowtarzalne krajobrazy i soczystą beskidzką przyrodę. Kolejnym punktem naszej wycieczki był wyjazd na Górę Parkową położoną na terenie Parku Zdrojowego, na której oprócz pięknych widoków na dzieci czekały rajskie ślizgawki i zjeżdżalnia pontonowa. Po pełnym wrażeń dniu nie zabrakło oczywiście zabaw i gier sportowych. Wieczorem odbyła się również dyskoteka.

Ostatniego dnia zwiedzaliśmy Piwniczną Zdrój. Wszyscy podziwiali rynek miasteczka, charakterystyczny dla tego regionu oraz studnie miejską. Udaliśmy się także na pyszne lody wyprodukowane właśnie tutaj w tradycyjny sposób. Największą atrakcją tego dnia okazały się kąpiele w basenie na terenie naszego ośrodka. Zabawom w wodzie nie było końca! Wszyscy byli bardzo zadowoleni i z żalem pakowali walizki. To był bardzo udany wyjazd i wszyscy wracaliśmy bardzo usatysfakcjonowani. 

Piątek 10 lipca 2020

Licznik odwiedzin

3284476
Twój IP: 3.236.8.46
2020-07-10 04:10

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony