szkola

Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek na świecie. Jest naszym kompanem w zabawie czy w podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć i do którego można się zawsze przytulić. 

Dlatego jak co roku w to wyjątkowe święto najmłodsi uczniowie naszej szkoły zaprosili do klasy swoje ukochane misie . Przyszły małe i duże, szare i kolorowe, były te z kokardką a jeden dżentelmen przybył nawet w krawacie.
Misiowe urodziny rozpoczęły się od przedstawienia wszystkich przybyłych gości i zaśpiewania misiowej piosenki.

Panie Anna Rams i Bronisława Hajduga przybliżyły dzieciom historię powstania pluszowego misia, która wiąże się z uratowaniem małego niedźwiadka przez prezydenta USA Teodora Roosvelta. Przypomniały również różne postacie misiów, bohaterów najbardziej znanych książek i i bajek. Dzieci poznały też gatunki niedźwiedzi występujących na świecie, ich sposób życia i odżywiania. Na koniec odbył się quizz z wiedzy o niedźwiadkach, a także słodka konkurencja sprawnościowa. Degustacja miodku wszystkim uczestnikom zabawy bardzo przypadła do gustu. 
Nie zabrakło oczywiście zabaw tanecznych i misiowych ciasteczek. 

Wszyscy uczniowie w ramach zadania domowego obiecali przeczytać swoim ukochanym pluszakom bajkę na dobranoc. Mamy nadzieję, że misie dobrze bawiły się w naszej szkole i z uwagą słuchały czytanek. 
Serdecznie zapraszamy je znów za rok :) 

 

Środa 12 grudnia 2018

Licznik odwiedzin

317684
Twój IP: 52.91.245.237
2018-12-12 19:48

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
Nowa Wieś Szlachecka 255
32-060 Liszki
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony