11.jpg

W tym roku karnawałowy bal przebierańców w naszej szkole odbył się w Tłusty Czwartek. Nasi najmłodsi uczniowie i przedszkolaki tradycyjnie rozpoczęli zabawę od zatańczenia poloneza. Dzieci wystąpiły na balu w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach przygotowanych przez rodziców.

Na parkiecie bawiły się różne postacie bajkowe i bohaterowie filmów dla dzieci, a wśród nich można było spotkać Spidermana, policjanta, króla, pajęczarkę, jeżyka czy Hawajkę. Bogaty program zabaw i konkurencji przygotowany przez niezastąpione panie wychowawczynie sprawił, iż żadne dziecko tego dnia się nie nudziło. Panie pięknie udekorowały salę gimnastyczną tak, aby każdy uczestnik zabawy mógł przenieść się choć na chwilę na prawdziwy bal. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości i euforii. Wspólna zabawa przy muzyce pozwoliła także bardziej zintegrować przedszkolaków z uczniami z klas I-III. Choć wszyscy uczestnicy wspaniale się bawili i tańcom nie było końca, to czas dobrej zabawy upłynął bardzo szybko. Na koniec balu dzieci wraz z paniami wybrały króla i królową balu, którymi w tym roku zostali Damian Miś z klasy II i Amelia Juszczak z klasy I. Gratulujemy i mamy nadzieję, że w następnym roku będziemy bawić się równie wspaniale.

 

Poniedziałek 17 lutego 2020

Licznik odwiedzin

1731943
Twój IP: 3.234.245.121
2020-02-17 19:18

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony