11.jpg

Nasza Szkoła wzięła udział w drugiej edycji konkursu "Fabryka Pisanek", organizowanym przez Centrum Handlowe Serenada w Krakowie.  Do konkursu przystąpiło ponad 100 szkół, spośród których 20 projektów pisanek trafiło do ścisłego finału. 10 naszych uczniów wraz z panią Anną Rams 5 kwietnia, podczas finału ozdobiło gigantyczną pisankę o wysokości 1,5 metra. 

Od 6 do 12 kwietnia naszą pracę, jak również dzieła innych szkół można było podziwiać na Placu Spotkań w Serenadzie i głosować na wybraną przez siebie pisankę  – w tym czasie trwało także głosowanie internautów. Przez cały tydzień trwania rywalizacji, promowaliśmy naszą szkołę i miejscowość zarówno na miejscu w Centrum Handlowym, jak i zdobywając głosy internautów. Walka trwała do ostatnich sekund. Zebraliśmy prawie 4 tysiące polubień!
Dzięki tym głosom nasi uczniowie w składzie: 
Amelia Juszczak, Aleksandra Żak, Szymon Jeruzalski, Liliana Mieszaniec, Zuzanna Feluś, Julia Wróblewska, Zuzanna Wąsik, Amelia Płatek, Maciej Wróbel i Gabriela Rosek
zdobyli wyróżnienie, za co otrzymali zestaw książek do biblioteki szkolnej. 

Udział w tym konkursie był dla dzieci okazją do zdobywania artystycznych doświadczeń, jak również dobrą zabawą. Nasi uczniowie wsparli także inną grupę, pomagając im przy pracy nad ich pisanką - jest to postawa godna pochwały!
W promocję naszej pisanki mocno zaangażowali się również pozostali uczniowie naszej szkoły, wielu rodziców, pani Dyrektor i nauczyciele oraz mieszkańcy naszej miejscowości i gminy. 

Szczególnie pragniemy podziękować naszym sponsorom, bez których nasz udział w tym konkursie nie byłby tak efektywny. 
Serdeczne podziękowania składamy Państwu:
- Dorocie i Kazimierzowi Fryc,
- Danucie i Jarosławowi Jeruzalskim,
- Bożenie i Pawłowi Wróbel,
- Marzenie i Januszowi Zalarskim, 
- Barbarze i Władysławowi Wolarek,
- Magdalenie i Wiesławowi Żak.


DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE I WSPARCIE ! 

Poniedziałek 16 grudnia 2019

Licznik odwiedzin

1376057
Twój IP: 34.237.51.159
2019-12-15 23:02

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony