11.jpg

Podczas gdy nasi ósmoklasiści dwoili i troili się na egzaminie, 15 IV dzieci z Przedszkola oraz z klas I – III wybrały się do Krakowskiego Banku Spółdzielczego na zajęcia w ramach preorientacji zawodowej. Poznały tam pracę opiekuna klienta, urządzeń biurowych oraz zasad oszczędzania. Na zakończenie dzieci otrzymały upominki, które sprawiły im wiele radości. Swoim kulturalnym zachowaniem w Banku dzieciaki zasłużyły na piaskowe harce na placu zabaw przy Urzędzie Gminy Czernichów.

Natomiast 16 IV odwiedziliśmy Zespół Szkół RCKU w Czernichowie, gdzie mieliśmy niebywałą okazję uczestniczyć w zajęciach teoretycznych oraz praktycznych z udziałem małych i dużych zwierząt hodowlanych. Byliśmy z wizytą w stadninie koni i stajni bydła. Mogliśmy karmić te zwierzęta i je głaskać. Obserwowaliśmy jak się czyści i siodła konie. Jak również była przewidziana darmowa przejażdżka konna dla chętnych. Pobyt w Zespole Szkół zakończyliśmy piknikiem pod magnoliami.

Zaś 17 IV pojechaliśmy do kina Kijów w Krakowie na film przygodowy Manu. Bądź sobą! Seans ten ukazał, jak ważna jest wiara we siebie i własne możliwości.

Pragniemy podziękować za zorganizowanie dla nas bezpłatnych zajęć:

- Pani Dyrektor oraz Pracownikom Krakowskiego Banku Spółdzielczego w Czernichowie,

- Panu Dyrektorowi, Nauczycielom oraz Uczniom Zespołu Szkół RCKU w Czernichowie.

Poniedziałek 27 stycznia 2020

Licznik odwiedzin

1620769
Twój IP: 3.214.184.250
2020-01-27 02:07

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony