11.jpg

W dniach 21 – 26 czerwca br. grupa 55 osób z Gminy Czernichów uczestniczyła po raz kolejny w zorganizowanym przez Szkołę Podstawową im. Św. Stanisława Kostki w Nowej Wsi Szlacheckiej  obozie sportowo - turystycznym w Tatrach Polskich.

Do uczestnictwa w obozie zostały zaproszone dzieci sąsiednich, zaprzyjaźnionych szkół : SP w Czułówku i SP w Wołowicach. Uczniowie wspólnie bawili się, integrowali i wypoczywali. Pod opieką przewodnika tatrzańskiego wzięli udział w wycieczce do urokliwej Doliny Kościelskiej, gdzie między innymi mieli okazję podziwiać piękno Wąwozu Kraków . Atrakcją dla dzieci było przejście Jaskini Mroźnej. Wielu wrażeń dostarczyła uczestnikom obozu całodzienna wycieczka do Niedzicy i Czorsztyna. Uczniowie zwiedzili zamek i wozownię w Niedzicy oraz Zaporę Niedzicką. Płynęli statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Na zakończenie wycieczki odpoczywali i bawili się w Spiskiej Krainie i Parku Miniatur. Spędzony dzień w Rabkolandzie dostarczył dzieciom wiele emocji, a uśmiech nie schodził z ich twarzy. Po trudach wędrówki uczniowie relaksowali się w   zakopiańskiej kręgielni i kinie 3D. Podczas obozu odbyły się turnieje tenisa stołowego, piłkarzyków i piłki nożnej. Wieczorami dzieci bawiły się na obozowych dyskotekach i wspólnym ognisku .

mgr Dorota Ślósarz

 

Poniedziałek 17 lutego 2020

Licznik odwiedzin

1731606
Twój IP: 3.234.245.121
2020-02-17 18:01

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony