11.jpg

Za nami ważne wydarzenie, do którego przygotowywaliśmy się od początku września –

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA.

Dnia 26 IX 2019 r. spotkaliśmy się – rodzice, dzieci i nauczyciele – by wspólnie świętować!

Elegancko ubrane dzieci stanęły na scenie, dając z siebie wszystko. Piosenki, wiersze, tańce, sporo dobrego humoru i nawet trema gdzieś zniknęła... Pani dyrektor Lucyna Socha – Siejka uroczyście pasowała każde dziecko, czyli przyjęła każdego do grona dzielnych przedszkolaków. A dzieciaki, po wykonaniu testowych zadań, ślubowały nienaganne zachowanie. Rodzice również mieli do wykonania zadanie – zaśpiewanie piosenki na jednej nodze. Poszło im to znakomicie, więc też złożyli rodzicielskie ślubowanie. Wierzymy, że złożone obietnice będą realizowane....

Potem udaliśmy się do sali przedszkolnej, by przy wspólnym stole porozmawiać, lepiej się poznać, no i zjeść coś pysznego. Za wspaniały występ dzieciaki otrzymały upominki od rodziców oraz od nauczycieli.

Jakże ważna jest współpraca przy wychowywaniu młodego pokolenia. Dziękujemy wszystkim, a szczególnie Rodzicom, którzy przyczynili się do uświetnienia tego dnia.

Zatem kolejna karta przedszkolnych wspomnień - barwnie zapisana

 

 

Poniedziałek 17 lutego 2020

Licznik odwiedzin

1731801
Twój IP: 3.234.245.121
2020-02-17 18:38

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony