11.jpg

20 IX – Świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Ten wyjątkowy dzień był pełen gier i zabaw. Miał miejsce konkurs na "Najbardziej kolorowe dziecko". Zwyciężyła Ania Suchan, która miała na sobie najwięcej kolorów. Wszyscy otrzymali pamiątkowe ordery, upominki oraz pyszną domową babeczkę.

23 IX – Witaliśmy Panią Jesień. Odbył się pokaz mody jesiennej.

10 X – Obchodziliśmy Światowy Dzień Owsianki. Poznaliśmy tajniki owsianki, która na światowej liście najzdrowszych potraw zanjmuje 3. miejsce. Dzieciaki początkowo ostrożnie kosztowały, smakowały, a potem niemal jednogłośnie stwierdziły, że to jest pyszne!

21 X – Świętowaliśmy urodziny Maksa i Leny.

Dziękujemy za pyszny poczęstunek!

25 X – Obchodziliśmy Światowy Dzień Makaronu – odbyła się degustacja, była również aktywność plastyczna i matematyczna z użyciem makaronu.

30 X - Obchodziliśmy Dzień Spódnicy. Od rana dziewczynki pięknie kreciły swoimi spódniczkami na sali. Poznaliśmy krótką historię spódnic. Wcielaliśmy się w role projektantów i krawców, z czego powstały oryginalne kreacje.

31 X – Przygotowaliśmy własnoręcznie znicze, które złożyliśmy na grobach naszych bliskich.

Ponadto nasze Przedszkole odwiedzili: Pani Dyrektor, Ksiądz Włodzimierz, Pani Justyna Fic oraz Babcia Lenki. Wszyscy oni czytali dzieciom piękne bajki i baśnie, które wprowadzały je w świat wartości. To dla nas bardzo cenne! Dziękujemy za te wspólne chwile spędzone w przedszkolnych progach! 

 

Poniedziałek 17 lutego 2020

Licznik odwiedzin

1731774
Twój IP: 3.234.245.121
2020-02-17 18:31

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony