ZYCZENIA.png

Już po raz drugi wzięliśmy udział w Szkolnych Przygodach Gangu Słodziaków. W ramach akcji dzieci z klas I-III w październiku codziennie ćwiczyły czytanie w domu i zbierały podpisy rodziców. W nagrodę otrzymywały od wychowawczyń naklejki z postaciami Słodziaków, które wklejały do albumów. W ramach projektu przeprowadziliśmy 21 października wspólnie w klasach I-III Dzień Głośnego Czytania. Dzieciom bardzo podobało się przechodzenie po leśnej ścieżce sensorycznej. Uczniowie wykonali piękne Słodziaki, a także utrwaliły zasady segregacji odpadów.

W ramach udziału w akcji zorganizowałyśmy w klasach młodszych konkurs na Słodziaka z recyklingu. Każde dziecko, które zebrało wszystkie naklejki w albumie mogło wykonać taką pracę. Najlepsze prace zostały nagrodzone maskotkami i książkami, które otrzymaliśmy od organizatorów konkursu. Jury oceniało pomysłowość, staranność oraz użycie materiałów recyklingowych.
Słodziaki z recyklingu wykonane przez uczniów zawisły na naszych klasowych magicznych drzewach, które wykonaliśmy z różnych materiałów.
Akcja podobnie jak w roku ubiegłym bardzo podobała się naszym uczniom, jak również wpłynęła pozytywnie na rozwijanie zainteresowań czytelniczych i postaw ekologicznych wśród dzieci i rodziców.

 

Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Licznik odwiedzin

3911182
Twój IP: 18.204.55.168
2020-08-10 16:01

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony