ZYCZENIA.png

Akcja „Kredki dla Afryki” - podsumowanie

W listopadzie 2019 r. w naszej szkole ogłosiliśmy akcję „Kredki dla Afryki”, której celem była pomoc dzieciom z krajów afrykańskich, umożliwiając im za pomocą zebranych przyborów szkolnych, pójście do szkoły i edukację, będącą podstawowym kluczem do wyjścia z ubóstwa. Dzieci Afryki, jak każde inne na świecie, posiadają niewyczerpane źródło talentów, jednak ich rodzice nie są w stanie dać im tyle, by mogły w pełni rozwijać swój potencjał. Każdy ołówek, długopis, zeszyt … są bezcenne.

 

W wyniku akcji zebrano: bloki rysunkowe, zeszyty, kredki ołówkowe, pastelowe, świecowe, ołówki, mazaki, farbki akwarelowe, pędzelki, kleje szkolne, nożyczki, gumki, temperówki, długopisy. Paczki są już spakowane, a potrzebne rzeczy wyruszają w długą podróż.

To niesamowite, ile radości daje pomoc innym.

„Jeżeli marzy tylko jeden człowiek – pozostanie to tylko marzeniem. Jeżeli będziemy marzyć wszyscy razem – będzie to już początek nowej rzeczywistości”. (Halder Camara)

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OFIARODAWCOM!!!

Szkolne Koło Wolontariatu

 

Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Licznik odwiedzin

3911066
Twój IP: 18.204.55.168
2020-08-10 15:50

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony