ZYCZENIA.png

21 II – dzieciaki samodzielnie z niewielką pomocą nauczyciela wykonały dla siebie ekologiczne stroje karnawałowe. Przedszkolaki pracowały w dwóch zespołach. Do dyspozycji miały różne folie, rolki po papierze, gazety, butelki itp. W roli modelki wystąpiła nasza Olusia, a w roli modela Yurii we własnej osobie. Wszyscy wykazali się sporą kreatywnością.

 

W tym też dniu część przedszkolaków świetnie bawiła się pod ziemią w Wieliczce.

25 II – obchodziliśmy urodzinki Madzi, Jasia i Karolka. Było gromkie „Sto lat”, serdeczne życzenia i uściski, prezenty oraz sporo łakoci. A solenizanci pełnili swe powinności iście po królewsku.

9 III – świętowaliśmy Dzień Kobietek. Chłopcy w ten dzień od rana starali się traktować dziewczyny wyjątkowo. Nasi mali dżentelmeni pięknie zaśpiwali „Sto lat” oraz złożyli serdeczne życzenia. Dziewczynki ucieszyły się z eleganckich torebeczek z najnowszej kolekcji wiosennej ;-))

W ten dzień miał miejsce również romantyczny koncert muzyków Filharmonii Krakowskie pt. „Romeo i Julia – opowieść z Werony”.

Jesteśmy pełni nadziei, iż niebawem znowu będziemy wspólnie tworzyć

nasze kolejne przedszkolne wydarzenia.

Wówczas z pewnością będziemy to czynić z jeszcze większą

satysfakcją, radością i zaangażowaniem. 

Nie możemy się już doczekać!!

Tymczasem pozostańmy w domach i dbajmy o siebie nawzajem.

 

Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Licznik odwiedzin

3910689
Twój IP: 18.204.55.168
2020-08-10 15:02

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony