razem_dla_klimatu_2.png

Za nam wrzesień, który cieszył nas pięknym słońcem. Dzięki temu mogliśmy dużo czasu poświęcić na rozwój naszej dużej motoryki na świeżym powietrzu i poznać nasze otoczenie poprzez spacery. Gdy już bliżej się poznaliśmy, mogliśmy ruszyć z naszą przygodą odkrywania świata.

W tygodniu poświęconym naszemu bepieczeństwu, dzieci spacerowały po okolicy ucząc się, jak bezpiecznie poruszać się po drodze. Na koniec tygodnia dzieci przeszły egzamin praktyczny oraz teoretyczny z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Każdy przedszkolak uzyskał dyplom ukończenia szkolenia oraz odblask, aby zawsze był widoczny w drodze do przedszkola.

W tym miesiącu obchodziliśmy urodzinki Kasi i Antka, którym śpiewaliśmy głośne "Sto lat". Swoje święto również miał nasz patron szkoły, którego staraliśmy sie poznać poprzez czytane opowiadanie o św. Stanisławie Kostce.

23 wrześna powitaliśmy w naszym przedszkolu Panią Jesień, która przyniosła ze sobą swoje dary. Ten dzień upłynął nam z kolorowymi zabawami. Dary zostały umieszczone w kąciku przyrodniczym, ale także posłużyły nam do działań matematycznych na zajęciach: przeliczaliśmy, określaliśmy czego jest więcej lub mniej, segregowaliśmy, układaliśmy rytmy, a także tworzyliśmy wzory.

30 wrześna mogliśmy świętować Dzień Chłopaka. Dziewczynki wykazały się koleżeństwem, zrobiły dla chłopców piękne krawaty oraz wręczyły mały upominek.

Zapraszamy do naszej galerii.

Środa 21 kwietnia 2021

Licznik odwiedzin

6827746
Twój IP: 3.238.206.122
2021-04-21 16:56

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.00 - 15.00
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

Początek strony