2.jpg

Listopad tradycyjnie rozpoczęliśmy wyjściem na pobliski cmentarz, na którym zapaliliśmy znicza oraz odmówiliśmy modlitwę za zmarłych. Następnie przygotowywaliśmy krótką akademię z okazji święta Dnia Niepodległości Polski. Dzieci nauczyły się wierszy o naszym kraju i odśpiewały Hymn, przyłączając się do akcji „Szkoła do Hymnu”.

W tym miesiącu starszaki miały okazję uczestniczyć w realizacji projektu „Czyste powietrze wokół nas” oraz spotkać się ze swoimi ulubionymi postaciami Fajniakami w trakcie realizacji projektu „Szkolne przygody Gangu Fajniaków”. Dzieciaki dobrze się bawiły odkrywając świat czterech żywiołów.

 

Każdy wie, że przedszkolaki to fajne dzieciaki, ale w dniu życzliwości mieliśmy okazję być jeszcze bardziej mili i uśmiechnięci niż, na co dzień. Przedszkolaki zrobiły ordery uśmiechu i przekazały je swoim kolegom.

25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia – dzieci w swoich domach zorganizowały dzień z pluszową zabawką. Misie i ich właściciele mieli możliwość wspólnego czytania, przytulania, picia herbatki, jedzenia czy leniuchowania.

Ostatni piątek miesiąca musiał zakończyć się balem andrzejkowym. Wróżby i przepowiednie były na każdym kroku. Już wiemy, kto pierwszy spotka swoją wielką miłość, a nawet jak będzie ona miała na imię. Poznaliśmy tez przepowiednie na najbliższy czas, dowiedzieliśmy się, jaki zawód jest nam pisany, a kto wyjedzie w daleką podróż. Bawiliśmy się bardzo dobrze. 

 

Wtorek 09 marca 2021

Licznik odwiedzin

6303592
Twój IP: 3.239.158.36
2021-03-09 11:14

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.45 - 13.45
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

FaceBook
Początek strony