tło ferie.jpg

Grudzień jest szczególnym miesiącem, ponieważ wszyscy z niecierpliwością czekamy na Święta Bożego Narodzenia. W naszym przedszkolu jest to czas intensywnych, ale przede wszystkim radosnych przygotowań, które jeszcze bardziej wprowadzają nas w ten magiczny nastrój.

Przedszkolaki od początku grudnia przygotowują się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Codziennie odczytują i wykonują zadania adwentowe. Już przed wizytą Świętego Mikołaja dzieci wystroiły przedszkolną choinkę i udekorowały salę. Największą radość sprawiło im pieczenie i dekorowanie pierniczków. Zanim to nastąpiło przedszkolaki zapoznały się z przepisem na pierniki, a potem krok po kroku przygotowywały ciasto i wykrawały foremkami różne kształty. Część pierniczków została zjedzona zaraz po upieczeniu, pozostałe zaś, dzieci zabrały do domu.

Podczas świątecznych przygotowań przedszkolaki mogły poczuć „magię” Świąt Bożego Narodzenia. Już niebawem, z większą świadomością i radością spędzą ten wyjątkowy czas w gronie rodziny i bliskich osób.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

 

Piątek 21 stycznia 2022

Licznik odwiedzin

9445035
Twój IP: 3.81.172.77
2022-01-21 10:31

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.00 - 15.00
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

Początek strony