Brown Green Illustrated Texture Christmas Market Flyer.png

Tradycyjnie w Dzień Komisji Edukacji Narodowej, który w tym roku obchodziliśmy w naszej szkole13 października, odbyło się ślubowanie i pasowanie na uczniów klasy pierwszej. Jednak zanim to nastąpiło, pierwszaki musiały wykazać się wieloma umiejętnościami, niezbędnymi do nauki w szkole.


Ich poczynania oceniała komisja, specjalnie powołana na tę okoliczność. W jej skład weszli również rodzice uczniów. Pierwszaki, wspierane przez kolegów z klasy drugiej, egzamin zdały śpiewająco, co potwierdziły gromkie brawa widowni. W nagrodę, po złożeniu ślubowania na sztandar szkoły, zostali przez Panią Dyrektor Lucynę Socha-Siejkę pasowani na uczniów.
Stając się pełnoprawnymi uczniami otrzymali legitymacje szkolne. Wychowawca, pani Bronisława Hajduga wręczyła im również pamiątkowe dyplomy, a rodzice kuferek z niespodziankami i zaproszenie na słodki poczęstunek.

Uroczystość zakończyła się wesołymi scenkami z życia szkoły i piosenkami dedykowanymi nauczycielom z okazji ich święta.
Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy zadbali o uroczysty charakter tego dnia. Pierwszakom zaś życzymy wspaniałej podróży do krainy nauki

  

Środa 06 grudnia 2023

Licznik odwiedzin

12828901
Twój IP: 18.206.48.243
2023-12-06 04:41

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.00 - 15.00
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

Początek strony