wakacje.jpg

Dzisiaj w naszej szkole odbył się VIII Gminny Konkurs Języka Polskiego o tytuł Mistrza Języka Polskiego. W zmaganiach wzięli udział uczniowie ze wszystkich gminnych szkół.

Dziękujemy Panu dr. hab. Maciejowi Malinowskiemu, Pani Urszuli Krasuckiej i Pani Dorocie Machaczce za pracę w komisji konkursowej.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom! Szczególne brawa należą się tegorocznym Mistrzom Języka Polskiego: 🌟👏

🥇Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Nowej Wsi Szlacheckiej

🥈Szkoła Podstawowa w Czernichowie

🥉Szkoła Podstawowa w Rybnej

Serdecznie dziękujemy nauczycielom języka polskiego za przygotowanie uczniów i dzisiejszą obecność.

Dziękujemy Pani Dyrektor Ewie Pajor z Gminna Biblioteka Publiczna w Czernichowie oraz Pani Agacie Gołębiewskiej za organizację konkursu.

Fundatorami nagród i sponsorami konkursu była Gmina Czernichów, Gminna Biblioteka Publiczna w Czernichowie, Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Szlacheckiej, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Szlacheckiej, Piekarnia Cukiernia Łysa Góra Państwo Ewa i Janusz Trojan, Państwo Danuta i Jarosław Jeruzalscy oraz Państwo Ewelina i Andrzej Mądry „U Mądrego”. Dziękujemy!

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Moskale Czernek, Przewodniczącej Rady Rodziców, za wielką pomoc w organizacji wydarzenia. Dziękujemy Mamom, które pomagały przy obsłudze konkursu: Pani Katarzyna Moskała Czernek, Pani Danuta Jeruzalska, Pani Ewelina Mądry i Pani Adriana Trojan. Dziękujemy także Mamom, które przygotowały pyszne ciasta: Karina Rak, Katarzyna Moskała Czernek, Natalia Irlik, Adriana Trojan. Zawsze można na Was liczyć, jesteście wspaniałe!

Fotoleracja z konkursu i więcej szczegółów już niebawem.

#KonkursPolonistyczny #Edukacja #SukcesUczniów

 

 

Piątek 19 lipca 2024

Licznik odwiedzin

13998777
Twój IP: 44.210.151.5
2024-07-19 18:27

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. Świętego Stanisława Kostki
ul. Szkolna 2
32-060 Nowa Wieś Szlachecka
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
Sekretariat
poniedziałek - piątek 7.00 - 15.00
tel. 12 270 79 67

 

Społeczność

Początek strony